لطفاً منتظر بمانید

درباره مرکز

مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان شاهین شهر و میمه وابسته به اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان، سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی می باشد که با برخورداری از 11 کارگاه آموزشی در مرکز ثابت دولتی و 100 آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد تحت پوشش، دوره های مهارتی مختلفی را در سطوح مهارت درجه 3، درجه 2، درجه 1، کارگر ماهر به متقاضیان ارائه می نماید.

آموزشهای فنی و حرفه ای مجموع آموزشهای نظری و عملی است که با هدف ارتقای دانش افراد و ایجاد مهارتهای لازم و به فعلیت رساندن استعدادهای نهفته در ایشان اجرا می گردد و مهارت آموزان را برای احراز شغل، حرفه و کسب و کار در مشاغل گوناگون تا سطوح مشخص آماده نموده و توانائی آنان را برای انجام کار و فعالیت در حرف مختلف افزایش می دهد.

آموزش در این مرکز بر مبنای استاندارد آموزشی و  با برخورداری از کد بین المللی می باشد،  دوره های آموزشی متعددی در مرکز ثابت دولتی، ندامتگاهها، پادگانها، صنایع و صنوف، جوار دانشگاهها و آموزشگاههای فنی و حر فه ای آزاد برای کارجویان، دانشجویان، فارغ التحصیلان و شاغلین  برگزار می گردد. مهارت دیدگان پس از اتمام  دوره آموزشی و شرکت در آزمونهای پایان دوره و موفقیت در آن، گواهینامه مهارت با کد استاندارد بین المللی و مورد تائید در تمامی کشورهای عضو سازمان بین المللی کار (ILO) دریافت خواهند نمود.

آموزش در این مرکز رایگان بوده و فقط هزینه های ذیل از متقاضیان اخذ می گردد. آموزشگاههای فنی و حرفه ای آزاد واحدهای آموزشی غیر دولتی بوده که با اخذ مجوز از این مرکز و مطابق با استانداردهای آموزشی دایر می گردند و از متقاضیان علاوه بر هزینه ثبت نام و خدمات مشاوره، شهریه آموزشی مصوب را دریافت خواهند نمود.

هزینه ها
ثبت نام در دوره آموزشی15,000 تومان
خدمات مشاوره10,000 تومان
ثبت نام در آزمون اول
42,000 تومان
ثبت نام در آزمون مجدد
40,000 تومان
صدور، تعویض و تمدید گواهینامه مهارت
50,000 تومان
شهریه
رایگان
تماس با ما